Столична формація «Arhat» оголосила дату релізу дебютного міні-альбому

Музиканти столичного орієнтал-грув-метал проекту «Arhat», який сформувався лише минулого року, готуються представити слухацькій аудиторії свій дебютний міні-альбом «Mantra». Кілька днів тому київські рокери оприлюднили тизер свого майбутнього повноорматного релізу та повідомили, що прослухати новинку можна буде уже 7 січня наступного року.

 

Тематика пісень колективу балансує між суворою дійсністю соціуму та східною міфологією. Композіціям формації властива мелодика і шалені качаючі ритми. Встояти на місці під таку музику просто неможливо. Концерти колективу наповнені енергією і драйвом.

 

«EP включає в себе інтро та три треки. Кожна композиція несе в собі прихований підтекст проблем оточуючого нас соціуму, пропущених крізь призму музичних образів. "Danger of Death" - відкриває альбом. Небезпека смерті, що причаїлася в кожному необережному вчинку людиний, переслідує нас на кожному кроці, й не кожен може впоратися зі страхом перед невідворотним фіналом.

 

"Outcast" - другий трек і не менш забійний. Хто такий вигнанець в сучасному світі? Людина, яка, незважаючи ні на що, рухається до своєї мети, змітаючи все навколо та втрачаючи друзів. Або божевільний відлюдник, що страждає на самоті.

 

"Dead life" - заключна композиція релізу. Мертве життя - це така-собі проекція некрообразу сучасності», - зауважили в коментарі для порталу UA ROCK: Музика-Доступна учасники столичної формації.