Столичні гот-рокери AndrosLand записали дебютний лонгплей

Столичний готик-рок бенд AndrosLand поділився з шанувальниками результатами своєї студійної роботи, представивши дебютний лонгплей «Прості чари», що побачив світ на digital-лейблі Tenebris Records. Хронологічно до альбому увійшли треки з 2011 року, коли власне було засновано колектив і до сучасності.

Саунд-продюсерами платівки стали колишні учасники гурту «Тінь сонця» Андрій Хаврук та Іван Лузан. Саме вони виконали деякі клавішні партії.

 

Фронтмен гурту Олег Андрос зауважив, що загалом лонгплей більше тяжіє до класичного готик-року з елементами синпопу.

 

«Теми часом трагічні, а часом життєствердні: є і балада про любов до відьми, яка несе “смуток, біль і жаль”, або притча про Пігмаліона і Галатею, закоханість яких є протестом проти заскорузлого суспільства. Звучання деяких пісень навмисно перебуває поза сучасними трендами, ми не женемося за “модненьким” звуком. Наша концепція – гра із символами та смислами з різних часів, у дусі епохи постмодерну. Єднає учасників гурту самоіронія і небайдуже та критичне ставлення до процесів у соціумі», - прокоментував Олег Андрос.

Загалом до платівки увійшло 16 композицій, переважно авторських за винятком відомої старонорвезької народної пісні про лицаря Маннеліга.

 

Окрім постійних учасників гурту, в композиціях можна почути запрошених музикантів: Антон ‘Кай’ Корольов додав екзотичного звучання волинки та нікельхарпи, Михайла Рибака та Марину Новікову, що виконали окремі вокальні партії.

 

Музиканти уже незабаром планують представити платівку на публіці, отож, слідкуйте за анонсами.

Поділитись з друзями

Коментувати

comments powered by HyperComments