Гурт ЯВАDИВА представив в мережі перші треки

Екс-учасник гурту «Шабатура» Іван Пішта та колишній учасник формації «Інша Думка» Віталій Кобзар після завершення діяльності своїх минулих проектів оголосили про створення нового колективу ЯВАDИВА. На вакантну позицію ударника було запрошено Івана Пішту. Практично після оголошення про початок діяльності, музиканти представили в мережі перші два сингли «На Майдані» та «Інтермедіата».

 

Ідея для назви колективу, зазначили музиканти для онлайн-видання «Нотатки про українську музику», виникла ще задовго до становлення формації. До такої назви музикантів значною мірою підштовхнули розмови про сімю та дітей, позаяк, у драмера гурту Івана Пішти не так давно народилась дитина. Так, спочатку назва виглядала як «Поява Дива», одначе в процесі пошуків було обрано нинішню назву як більш креативну.

 

Перший сингл «На Майдані», авторства вокаліста формації Віталія Кобзаря, значною мірою є автобіографічним та символічним. Композиція оповідає про цілком відомі кожному українцеві події на Майдані, одначе не зображую страшні епізоди, а навпаки загострює увагу на Майдані як на сторінці вже історії, що надзвичайно зблизили всіх українців.

Другий сингл «Інтермедіата», що характеризується значною ліричністю, до слова, буде першим візуалізованим треком у репертуарі формації.

Поділитись з друзями

Коментувати

comments powered by HyperComments