"Нове життя" гурту СКАЙ

Музиканти популярного українського рок-гурту СКАЙ презентували обіцяний лонгплей «Нове життя», що умістив десяток авторських композицій. Наразі альбом вже доступний для придбання на сервісах продажу ліцензійного контенту. Отож, якщо ви хочете підтримати український музичний продукт, не забудьте після прослуховування альбому придбати його на матеріальному носії або ж у цифровому варіанті.

 

Нагадаємо, що напередодні презентації уже п’ятого лонгплею, музиканти представили на розсуд шанувальників сингл «Мелодія серця» та провели невеликий ребрединг, прибравши з назви колективу крапки, які ускладнювали пошук контенту гурту в мережі.

 

Досить цікаво, що реліз представлено в двох мовних версіях, що зумовлено його презентацією в далекому зарубіжжі.

 

Запис релізу відбувався на столичній студії Bobina Records, зведення: Tanner Sparks. Тексти всіх пісень авторства фронтмена гурту Олега Собчука.

Музиканти відзначають, що загалом новий альбом є абсолютно новим етапом у творчості, звертаючи увагу на саму назву платівки «Нове життя», проте загалом у своїй творчості колектив як і раніше буде по-чоловічому розповідати про почуття та романтику.

Поділитись з друзями

Коментувати

comments powered by HyperComments