Made In Future представили перший сингл в оновленому складі

Made In Future представили перший сингл в оновленому складі. Композиція «У Масці» стане першим для шанувальників треком, де вони зможуть почути нового вокаліста формації Ярему Собка. Запис треку відбувався на місцевій студії ViLi Records. Слова та музику новопредставленого синглу створив гітарист гурту Роман Кузьменко. Студійним звукорежисером композиції, як і багатьох інших, став колишній учасник львівського колективу Sample Rate Віталій Літягін.

 

Музиканти відзначають, що нового вокаліста шанувальники творчості колективу могли уже почути під час живих виступів, проте багато хто хотів почути студійний запис з новим вокалом. Отож. Музиканти вирішили обрати презентовану композицію, представивши її на розсуд шанувальників. До слова, зміни в колективі не обмежились зміною голосу формації, наразі музиканти активно експериментують зі звучанням та з залученням нових інструментів.

 

 

В планах гурту писати нові пісні і врешті представити слухачам лонгплей, який, за словами музикантів, обіцяє бути цікавим, зважаючи на різноплановість саунду та тематику майбутніх композицій, що не залишать шанувальників байдужими. Окрім того, оприлюднивши ще кілька треків, учасники колективу планують вирушити у концертний тур.

Поділитись з друзями

Коментувати

comments powered by HyperComments