Новий сингл від гурту Без Обмежень

Популярний гурт Без Обмежень, учасник 7-го сезону вітчизняного талант-шоу Х-фактор, представив на розсуд шанувальників новенький трек. Першими з прем’єрою від гурту могли ознайомитись підписники офіційної сторінки гурту. До слова, це перший сингл з майбутнього альбому гурту, що побачить світ навесні майбутнього року.

 

"Інколи, навіть п’ять хвилин без коханої людини можуть здаватися нестерпними і нескінченними, як вічність. Саме про кохання, про його втрату та неможливість повернути минуле – нова пісня гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «5хвилин»". Тонка лірика, нове вишукане звучання. Цікаво, чи не так?

 

«Ми весь час знаходимось у пошуку. Ось і зараз вирішили трохи проекспериментувати – з формою, з саундом. Для роботи над піснею ми долучили досвідченого саунд-продюсера, Артура Данієляна, з яким давно хотіли попрацювати. І він точно вловив те, чого ми хотіли від пісні. Крім інших інновацій, - до традиційного набору музичних інструментів гурту додалася віолончель. І, здається, це було правильне рішення! Пісня вийшла по-справжньому ніжною та ліричною», - зазначив лідер гурту Сергій Танчинець в анотації до новопредставленого синглу.

Нагадаємо, що нещодавно музиканти гурту Без Обмежень представили восьму за ліком відеороботу на композицію «Без неї ніяк». Окрім того, нещодавній виступ музикантів формації Без Обмежень отримав багато позитивних відгуків від журі конкурсу.

Поділитись з друзями

Коментувати

comments powered by HyperComments