Підтримати проект:

Наш проект стартував близько року як спонтанна ідея невеликої команди ентузіастів. Просвітницька діяльність нашого ресурсу спрямована на покращення і збільшення кількості україномовного контенту на теренах українського інтернету. З часом усталилась доктрина нашої групи: систематично висвітлювати новинки української рок-музики, сприяти проектам націленим на розвиток українського музичного мистецтва та вітчизняного медіа-простору тощо.

 

Наш проект виявився досить затребуваним, чого, чесно кажучи, розпочинаючи його ми навіть не очікували. До останнього часу ми витрачали свій час та зусилля на розвиток ресурсу, одначе останнім часом це стало досить складно. Якщо ви вважаєте проект потрібним – будь ласка, підтримайте нас. Зараз ми пануємо придбати хостинг і перевести сайт на якісно новий технічний рівень, а також на закупку деякої техніки, яка знадобиться в процесі виконання журналістської діяльності.

 

Наш проект є умовно комерційним і тому ми сподіваємось на ваше розуміння та підтримку.

 

Як підтримати проект:

1.       Знайшли цікавий трек, альбом чи кліп – розкажіть нам!

2.       Сподобався трек, хочете спробувати себе в ролі автора – напишіть і ми розглянемо ваш текст;

3.       Сходили на концерт улюбленого гурту – поділіться з нами вашими фото та відеозаписами. Авторське право зберігається за вами.

4.       Розкажіть про нас друзям – +100 до карми;

5.       Підтримайте проект фінансово – будь-яка навіть символічна сума для нас буде важлива. Перерахувати кошти можна на банківську карту керівника проекту Іващенка Олександра - 5168 7572 3194 5744.

 

 

Допоможіть нам, якщо ви вболіваєте за якість українського контенту в межах вітчизняного інтернет-простору.

Підтримайте портал UA ROCK
Выберите сумму платежа
грн/месяц